13 червня в бібліотеці-філії №7 відбулася цікава дискусія «Навчи мене читати». Перед учасниками стояло питання: як перетворити технічний процес читання на усвідомлене задоволення та критичне мислення? Захід був розбитий на декілька блоків.

Під час першого визначалися що важливіше: швидкість читання чи здатність запам’ятати, переказати та проаналізувати прочитане?

II блок – шукали відповіді на запитання: як захопитися книгою? Обов'язково користуватися списками літератури зі шкільної програми чи дітям давати свободу вибору? Сучасні формати (комікси, аудіокниги, інтерактивні видання) – це помічники чи вороги.

III блок складався з роздумів про роль родини у формуванні любові до читання, про власний приклад батьків. Чи працює правило «читаю я – читає дитина»?

Учасниці висловлювали свої думки, дискутували та пропонували цікаві, неординарні ідеї, як привчитися до читання і чи потрібно взагалі читати книги під час дозвілля.

На закінчення заходу учасниці створили список порад «Як зробити читання щоденною звичкою?».