Літо — це час яскравих пригод, нових вражень і незабутнього відпочинку. А ще це чудова нагода поринути у захопливий світ книг! Кожна прочитана сторінка відкриває нові горизонти, дарує цікаві знайомства з літературними героями та надихає на мрії й відкриття. Читання допомагає провести канікули цікаво, корисно та змістовно, розвиває уяву й розширює кругозір.

Запрошуємо юних читачів завітати до бібліотеки філії №15, що на селищі Гірничому та обрати книгу до душі. Нехай це літо стане справжньою книжковою пригодою, сповненою цікавих історій, відкриттів і творчості. Читайте, мрійте, фантазуйте та проводьте літо разом із книгою!

Літо з книгою — це літо з користю та натхненням!